MÓDNÍ TRENDY: JAK SE V NICH NEZTRATIT

MÓDNÍ TRENDY: JAK SE V NICH NEZTRATIT

Chceš být vždy "in"? Tak seduj nejnovější módní trendy. Móda se stále mění a proto s ní třeba držet krok. Nemusíš se tomu věnovat celé dny ani hodiny. Zde je pár rad jak být ve světě módy jako doma.

Pravidelně čti módní časopisy, tam se dozvíš vše o nejnovější módě a trendech. Pokud však nechceš utrácet peníze na časopisy navštěvuj pravidelně Akademii krásy - my ti vždy v oblasti módy a krásy pomůžeme zdarma. Aby si zajistila, že dostaneš nejnovější novinky včas zaregistruj se do našeho odběru novinek.

Prohlížejte si oblečení ve značkových internetových obchodech. Tam vždycky najdeš, co se nosí. A pokud si nemůžeš dovolit koupit značku, nahraď to něčím podobným v nižší cenové relaci.

 Měj v patrnosti celebrity! Zní to divně, ale je to tak. Sleduj co nosí americké celebrity a věř, že o pár měsíců se to bude nosit iu nás.

Sleduj módní přehlídky. Některé outfity na módním molu se ti možná zdají až příliš extravagantní a nenostiteľné. Z každého si vezmi podstatu. Všímej si hlavně barvy, materiály, vzory a kombinování.

Musíš si také uvědomit, že trendy přicházejí a odcházejí. Mění se v každém ročním období. Proto se nevyplatí utrácet spoustu peněz na nejnovější "módní vychytávky".Nakupuj rozumně - maj v šatníku pár základních kousků ak nim si dokoupíte jen pár módních věcí, které jdou v daném období.

 

Sleduješ módní trendy nebo jdeš svou vlastní cestou stylu? Vyjádři svůj názor v komentáři.

Posted on 09.11.2016 0 524

KomentářLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Archiv

Kategorie

Poslední komentáře

Bez komentáře

Blog search

Předchozí
Další

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

Objednat