TRENDY NA PODZIM- BOTY

TRENDY NA PODZIM- BOTY

V dnešním článku si povíme něco o tom, jaké boty se vám v tomto období budou hodit do botníku. Ještě stále se s námi pohrává podzim. Teploty sice klesají, ale těšíme se, že ještě nevytahujeme sněhule a zateplené kozačky. Proto ti dnes představím pár kousků, které bych do takového počasí zvolila já. Dej mi vědět, co si ráda obuvi v tyto dny ty.

ČERNÁ KLASIKA- Holínky

Deštivé počasí, ale stylovost. Dlouhá léta se v trendech drží gumáky. Hodně holek se jejich bojí, ale nemá čeho. Noha je v pohodlí, chráněna před deštěm, ale tak jistě outfit oživí a působí velmi trendy. Jejich druhů je velmi mnoho, my jsme však zvolili klasiku od značky Devergo.

WORKERY

Worker, jinak řečeno pracovní boty. Poslední dva roky se tento trend velmi rozšířil a jejich sláva trvá i tento podzim. Přicházejí stále nové designy, barevné provedení. Proč tedy neoživit klasické hnědé WORKERY živou barvou? My jsme zvolil tyto značky Devergo, které hrají s krásnou růžovou.

CONVERSE TROCHU JINAK

Tato populární značka není jen o nízkých bílých teniskách. Tento kousek jsem si zamilovala na první pohled. Jsou velmi pohodlné. Perfektní do aktuálního počasí, protože jsou gumové. Působí velmi stylově a přivedou každý nudný outfit k životu.

VYSOKÉ ČERNÉ

Zase budu mluvit o černé klasice, tentokrát se posuneme trochu výš. Myslím tím, na podpatky. Pokud jste zvyklé chodit ve vyšších botách, nebudete mít problém. Takové kozačky prodlouží nohy, pěkně ukážou, jsou trendy a určitě zaujmete.

oxfordky

O oxfordky jsem vám, myslím, už psala. Je to dlouholetá klasika. Já jsem zvolila tyto na platformě, protože to je jeden z hlavních trendů dnešní doby. Detaily na horní části působí mile a krásné dotvářejí celkový vzhled bot.

Tak co, jaké boty zvolíš v těchto dnech ty? 

Posted on 09.11.2016 0 607

KomentářLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Archiv

Kategorie

Poslední komentáře

Bez komentáře

Blog search

Předchozí
Další

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

Objednat