ZÁKLADNÍ FASHION TIPY, KTERÉ FUNGUJÍ VŽDY!

ZÁKLADNÍ FASHION TIPY, KTERÉ FUNGUJÍ VŽDY!

Občas zatoužíme po tom, aby všechny oči v místnosti spočinuly na nás. Závisí však už jen od naší dovednosti a "fashion cítění," jestli se nám to podaří, nebo to "propisky" až tak, že efekt bude zcela opačný. Pro všechny ženy, které si svým výběrem oblečení na výjimečné události nejsou zcela jisté, přinášíme fashion tipy, kterými se nic nedá zkazit a fungují perfektně. 

Rudá rtěnka je nesmrtelnou klasikou

Klasický červený rtěnka je ideálním způsobem, jak upoutat pozornost. Zvol si takový, který se hodí k tónu tvé pleti, či barvě vlasů a nauč se ho bezchybně nanášet. Nezapomeň si ho přibalit do kabelky, aby byly tvé rty během celého večera dokonalé. Také budeš moci bezstarostně jíst, nebo popíjet.

Romantické nadýchané vlny

Při řešení dilematu, co udělat s vlasy jsou jednoduchým řešením romantické nadýchané vlny. Samozřejmě, jen pokud je délka tvých vlasů vyhovující. Ležérní vlny většinou dodají vlasům objem a svůdnost. Nepůsobí také velmi nápadně a násilně. Kouzlo je v jejich jemnosti a romantičnosti.

Jehličky či lodičky?

Pokud miluješ vysoké podpatky a si mistryní v jejich nošení, pak pro tebe určitě nebude problémem upoutat pozornost. Je však třeba zvážit své vlastní schopnosti a hranice.Pokud si na celou noc v extrémně vysokých jehlách netroufáš, můžeš zvolit o něco níže lodičky. Považujme je za obecnou alternativu pro všechny ženy, kterým v jehlách chybí sebejistota.

Na styl glamour

Pokud máš ráda pompéznost s trochou lesku, určitě se ti zalíbí myšlenka několika flitrů v outfitu. Vnese mu to jiskru a zaručeně přitáhne i pozornost okolí. I v tomto případě však platí, že s ničím to netřeba přehánět. Pokud se na lesk velmi necítíš, můžeš vyzkoušet naopak něco elegantní a sofistikované jako například čistý top s hlubším výstřihem.

Statement šperk

Někdy je šperk právě tím kouskem, který rozhoduje o charakteru celého outfitu. Ať už jde o výrazné náušnice nebo náhrdelník, či náramky, dokonale to přitáhne pozornost a výslednému outfitu to dodá správný šmrnc. Pozor si je třeba dát na prekombinovanosť a zlatým pravidlem je - nemíchat několik výrazných doplňků.

Dramatické líčení očí

Pokud nefandí klasickému červenému rtěnky, jako alternativu můžeš zvolit výraznější líčení v horní části obličeje. Kouřové oči bez výrazného rtěnky mohou fungovat dokonale.Pokud stoprocentně nevěříš svým dovednostem v oblasti kouřového líčení, doporučuji ti využít služeb profesionálního maskéra.

 S těmito fashion tipy se do určité míry spojují i ​​základní kousky oblečení v tvém šatníku. Pokud jde o výjimečné události, určitě tam nesmí chybět například malé černé šaty. Se správným stylingem může být výsledný outfit opravdu okouzlující. 

Hodně štěstí! 

Posted on 09.11.2016 0 545

KomentářLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Archiv

Kategorie

Poslední komentáře

Bez komentáře

Blog search

Další

No products

To be determined Shipping
0,00 Kč Celkem

Objednat